TARR Andráshida SC - Magnetic Andráshida TE 2-2 (2:0)

TARR Andráshida SC: Paksy Zsombor, Fábián Kristóf, Szabó Barnabás, Kiss Benedek, Penczák Márk, Pataky Gergő, Lukács Balázs, Dömötör Péter, Fülöp Soma, Németh Richárd, Fábián Barnabás

Csere: Molnár Máté, Sipos Krisztián, Czotter Benedek, Szakony Milán, László Dávid, Kustán Sándor

Gólszerző: Fülöp Soma, Cséber Kristóf (öngól)

Edző: László Dávid

László Dávid összefoglalója a mérkőzésről: Kezdeményezőleg és jól kezdtük a mérkőzést. Az első félidőben többet birtokoltuk labdát és a két szerzett gólunkon kívül 4-5 kimondottan nagy helyzetet sikerült kihagynunk. Ha ezeknél a kapu előtti szituációknál élesebbek vagyunk és jobban koncentrálunk akkor félidőre "lerendezhettük" volna a mérkőzést. Sajnos ahogy rengeteg meccsünkön idén ezt most sem tettük meg, de így is 2:0-ás vezetéssel zártuk az első 45 percet. A második félidőben ott folytattuk, ahol abbahagytuk két kimondottan nagy lehetőséget puskáztunk el. Ezután valamennyire átvette az ATE  a játék irányítását, többet birtokolták a labdát és veszélyesek voltak a kapu elé bejuttatott labdáik. Ahogy az ilyenkor lenni szokott a mi kihagyott helyzeteink megbosszulták magukat és ellenfelünk egalizálta az eredményt. Az utolsó pillanatokban még így is megszerezhettük volna a 3 pontot, de sajnos 5 méterről kaput sem sikerült találnunk. Ez a meccs is olyan volt, mint idén nagyon sok  találkozónk. Egész jól, helyenként szemre is tetszetősen játszottunk viszont eredményben ez nem igazán nyilvánult, nyilvánul meg. Sajnos úgy néz ki, hogy ezzel a dologgal tavasszal sem tudtunk mit kezdeni. Nyilván edzőként szomorúbb lennék ha nem alakítanánk ki helyzeteket, de ez azért már tényleg bosszantó. Így azt kell mondjam, hogy ezen nyáron mindenképp változtatnunk kell, hogy a következő szezonban ez ne forduljon elő. Egyébként egy ezen a szinten  kimondottan jó mérkőzést láthattak a nézők és ha valaki csak a meccset látja az alapján nem hiszem, hogy megmondja azt, hogy a bajnokság 8. és 9. helyezett csapata játszott egymással.